שמלות צנועות – לכל אירוע ולכל מטרה

שמלות צנועות כי כשאת מקדישה כל כך הרבה זמן בבחירת השמלה המושלמת. כל יום הוא מאבק חדש של עמידה אל מול ארון מלא אך ריק מתוכן, אשר מחזיר לך בתסכול מבט חסר אונים.

בין אם מדובר בבחירת שמלה ליום-יום או בשמלת ערב צנועה ומחמיאה, הבחירה החוזרת ונשנית היא קשה ולפעמים המסע למציאתה משול לאודיסיאה שאין לה סוף.

לאחרונה, האופנה הדתית מתחדשת עם קו שמלות רחבות וקלילות, עשויות מסריגים נעימים ובדים אווריריים. ישנו מגוון רחב של גזרות שונות ומיוחדות, ועלייך רק למצוא את הגזרה שתתאים לך ולאופן שבו תבחרי להרגיש היום!

פנקי את עצמך מדי פעם בשמלת הערב המושלמת!

שמלות צנועות וקלאסיות הן לא פרטי לבוש הנרכשות ככל יום שבשגרה. לכן, בחרי בשמלה שתספר את סיפור היופי שלך באופן המובהק ביותר, שמלה שתוכל לשמש אותך במגוון רחב של אירועים. לכי על הייחודיות שתלווה אותך לאורך זמן.

"ברגע שתיחשפי למבחר האופנתי שלנו ב-ביאנקו נרו, לא תדעי שובע מהאיכות הגבוהה של קולקציית השמלות הייחודית שלנו"

מצד אחד, שמלות ערב צנועות אמורות לשדר תחכום מסוים. מצד שני, הן יכולות להיות פריט אופנה קלאסי שיגרום לכולם לסובב את ראשיהם היישר אל כיוונך. ברגע שתיחשפי למבחר האופנתי שלנו ב-ביאנקו נרו, את לא תדעי שובע מהאיכות הגבוהה של קולקציית השמלות הייחודית שלנו.

אצלנו תוכלי להרגיש אלגנטית אך עדיין למשוך תשומת לב, עם מגוון בגדי ערב צנועים כגון שמלות ערב קלאסיות שחורות או בעלות צבעים עזים, עם בד נופל ללא חיתוכים, עם שמלות צנועות עד הברך או אפילו עם מקסי המגיע עד לרצפה.

שמלה צנועה להיות צנועות אך גם אופנתית

אופנה היא תחום דינאמי מרתק שבניגוד למקובל לחשוב, יכול להתאים בקלות רבה גם לקהל נשים מסורתיות ודתיות שמחפשות ביגוד צנוע ביותר, למעשה אין שום סתירה בנושא כיוון שחלק גדול מעולם האופנה מתבטא בקוו מאד קלאסי, וכידוע מה שהיה בעבר חזר כיום להיות אופנתי, אז גם הקווים המסורתיים והצנועים יכולים להיות מאד אופנתיים, ובכל אופן אין כמו מראה עיניים כדי  להבין ולהתרשם.

האופנה ללא ספק חוזרת גם היא לקווים של פעם, כך שתהיי אולי מופתעת לגלות שתוכלי בהחלט להתלבש בצורה אופנתית ועם זאת להישאר צנועה ומסורתית לחלוטין.

השמלות הצנועות צניעות בכל תחום

כמעצבות אופנה אנו מכירות היטב את העולם הדתי, ולכן אנחנו יוצרות בכל רגע עם קו מנחה שהוא השראת העולמות של אופנה ומסורת, אנחנו למעשה מכירות את העולם האופנתי ונושמות אותו כך שיש לנו את כל המומחיות והניסיון ליצור עבורך מראה ייחודי ועם זאת צנוע, מראה שתמיד חלמת עליו והכל ברוח הצניעות, לא נשכח להוסיף גם את כל האקססוריז שיוסיפו רבות להופעה שלך ולביגוד שלך.

כי הסטייל האישי שלנו והמותג הבלעדי שלנו הוא זה המאפשר לנו טביעת עין מקורית, איכותית וקולעת בדיוק לטעמך האישי, כך שגם את תוכלי להרגיש מושלמת ומיוחדת בכל רגע. בגדים אינם כיום רק צורך להרגיש בהם נוח, כאלה שפשוט נקנה אותם ללא בחירה, אלא לבגד יש גם הרבה כוח ואמירה.
ובגד שלא יחמיא לך ישרה אנרגיה נמוכה ובגד שיחמיא ויתאים לך בדיוק יעצים אותך תמיד.

שמלות צנועות להיות גאות בקהל הלקוחות

יש לנו הזכות להיות גאות בקהל לקוחות נאמן שהולך איתנו לאורך שנים רבות, נשים מסורתיות או דתיות, ולמעשה נשים מכל מגזר שמרגישות שעולם שלם נפתח בפניהן והן יכולות להתלבש בצורה קלאסית מרשימה, או לשמור על המסורת והצניעות בקווים אופנתיים.

הביגוד שלנו מתחדש בכל עת, הוא מגוון ביותר ואופנתי, הוא מיוצר באיכות הקפדנית ביותר עם תשומת לב לכל פרט קטן, כך שכל אחת תוכל למצוא בקלות רבה מתוך המבחר הגדול, את מגוון הבגדים שיעניקו לה מראה נהדר ומעולה בכל רגע.

אם אלו בגדים ליום יום או בגדים המתאימים לשבתות ומועדים, אנחנו כאן עם כל המקצועיות, כל הידע, הניסיון והיחס האישי להתאים עבורך את המראה המחמיא ביותר, והדמיון והמציאות יכולים להשתלב יחד בהצלחה, להשוות לך מראה מהודר שיהיה ייחודי רק לך.

שמלה צנועה אופנה שהתפתחה

נשים רבות חושבות שכדי לקנות שמלות צנועות הן צריכות לבקר בין עשרות חנויות הקניון, להרחיק לבני ברק או למקומות של דתיים כדי למצוא בגדים אופנתיים, ושיהיו גם יפים וצנועים, אך בשנים האחרונות תעשיית האופנה הצנועה התפתחה בצורה משמעותית ביותר, והיא מציעה אפשרויות למראה של שיק בכל סגנון וטעם ועם כל כללי הצניעות.

אנו בדיוק מציעה בחנות את האופנה הבולטת בתחום עם מגוון רחב של שמלות צנועות ומדהימות לכל אירוע.

השמלות הצנועות מתקדם ואופנתי

שמלות צנועות לנשים הפכו לאופנת עילית עם מגוון רחב של דגמים, בדים מיוחדים ועיצובים שלא נופלים ברמה שלהם מאופנות באירופה או באמריקה. כי מי שמבינה בעצמה באופנה וגם מהי צניעות יכולה ליצור מכך קו בגדים יפהפה.

שמלות יפות וצנועות לשמור על הכללים

כללי הצניעות בביגוד של נשים כוללים מגוון רחב של דקויות כדי לתת לכל אישה יהודיה הרגשה מכבדת יותר, אך לעיתים נוצרת תוצאה עם מראה מסורבל ולא נוח של שכבות שלא נעים לעין, לכן כחלוצות בתחום העיצוב האופנתי הצנוע יש אצלנו מהפך של ממש בתעשיית האופנה עם מגוון רחב של דגמים צנועים כל זאת מבלי להתפשר על מראה יפה ואופנתי.

החל משמלות לאירועים ועד לחצאיות ושמלות ליום יום. גם את יכולה לגלות איך תוכלי לשנות את ארון הבגדים שלך בקלות, כי כל אישה כידוע מתמודדת עם מצב מוכר, יש לך אירוע ערב חשוב שאת רוצה להיראות בו נפלא ועם זאת להתלבש צנוע, ואת לא יודעת היכן לקנות את הבגד הזה.

לכן בדיוק מהמחשבה הזאת לקהל היעד של נשים דתיות אך לא רק, יצרנו קו ביגוד אופנתי כדי לתת לך מענה מהיר שחסר כל כך בשוק הבגדים כיום. כאן תוכלי למצוא בקלות את השמלה היפה והמיוחדת ביותר, שתקלע בדיוק לכל היעדים שחשובים לך- שתיראי טוב, מרשימה, זוהרת וייחודית, ועם זאת למצוא שמלה בטעם צנוע שחשוב ללבושך. כאן אנחנו בדיוק שומרות גם על קו לבוש צנוע וגם שיהיה אופנתי ומיוחד ביותר.

כאשר המטרה היא למצוא את השמלה שאת אוהבת בקלות, כל אישה במיוחד מהמגזר הדתי מכירה את המצב הזה בו למצוא שמלה צנועה ויפה לאירוע, הופך תמיד למשימה קשה ובלתי אפשרית, כיוון שצריך למצוא גם שמלה שתהיה צנועה ושבדיוק תקלע לטעם שאת מחפשת, בלי להתרוצץ יותר מדי, וכאן בדיוק אנחנו נכנסות לתמונה ומציעות לך פשוט לבוא ולהתרשם.

שמלות ערב צנועות, יכולות להיות בעלות רמות איכות בלתי מתפשרות, או ברמת איכות גרועה למדי שתשפיע באופן ישיר על המראה שלך. משום כך, עלייך להיות קונה מושכלת ולא להתפשר על פחות משמלה שתוכל לענות במדויק על צרכייך.

שמלה שכזו, תוכל להישמר לאורך שנים והיא תהפוך להיות ה-פייבוריטית בארונך. מגיע לך ליהנות משמלה שתגרום לך להרגיש יפה ומיוחדת ובאותה נשימה, בשמלה המאופיינת בצניעות הדרושה. מעבר לכך, שילוב נכון ומדויק של פריטים נלווים, יוכל ליצור עבורך הופעה מושלמת.

הפריטים הנלווים מהווים חלק בלתי נפרד מהופעתך הכללית, והם לא פחות חשובים מן הבגד עצמו; כיוון שהם אלו המספקים את הנגיעה הסופית הרצויה להשלמת המראה שלך.

אצלנו ב-BIANCO NERO , כל פריטי הלבוש, החל מהשמלה היוקרתית ביותר ועד חולצת הבייסיק, מעוצבים לספק מענה עבור כל צרכייך.

אז למה את מחכה?

כל שעלייך לעשות כדי ליהנות משמלות ערב צנועות מושלמות עבורך, הוא לגשת לאחת מחנויות ביאנקו נרו, ולמצוא לעצמך שמלות צנועות עם הלוק האישי המושלם בשבילך.

תגיעי אלינו, ותזכי בחוויית שירות מקיפה, אישית וסובלנית. גלי עוד היום, את השילוב הקסום שבין היופי לצניעות!

שמלה צנועה בסטייל

לחפש ולמצוא שמלה צנועה עבורך – ביאנקו נרו

כל מי שמחפשת שמלות צנועות יכולה להיתקל בקושי. לא תמיד השמלות בחנויות הרגילות או ברשתות האופנה מתאימה לדרישות הצניעות.

הן פתוחות מידי, קצרות מידי, צמודות או שקופות. פעמים רבות כשכבר מוצאים שמלה צנועה היא לא תואמת את הצבע או הסגנון ואז נאלצים להתפשר. אז מה ניתן לעשות?

בחירת שמלה צנועה

שמלה צנועה צריכה להיות מבד אטום ומכסה, באורך הברך, עם שרוולים באורך המרפק וצוואר סגור דיו. במקרים מסויימים ניתן להפוך שמלה שאינה צנועה לצנועה.

ניתן מספר דוגמאות אפשריות:

שמלה צמודה מידי- ניתן לקחת מידה אחת יותר ולהפוך שמלה צמודה מידי למתאימה.

שמלה קצרה- במקרים מסויימים, ניתן להוסיף אורך לשמלה באמצעות מכפלת קיימת אותה ניתן לפתוח. או באמצעות הוספת גימור ייחודי כדוגמת, מלמלה או תוספת דנטל. יש לשים לב לכך שהבד שנוסף תואם במדוייק לצבע השמלה כדי ליצור מראה נקי.
ישנן רשתות ( בייחוד רשתות אירופאית) שמציעות שמלות במידה גבוהה. שמלה במידה זו תתאים לנשים גבוהות במיוחד ולכן תהיה ארוכה יותר. ניתן לבחור באופציה הזו כאשר השמלה קצרה, אך יש לקחת בחשבון שאורך השרוול יהיה ארוך אף הוא בהתאם לפרופורציות.

שמלה בלי שרוול או עם שרוול קצר- ניתן ללבוש מעל השמלה ג'קט אלגנטי או קרדיגן איכותי בצבע תואם. כזה שיוסיף שיק למראה הכללי. פתרון מסוג זה יכול להתאים גם לשמלות בעלות מפתח גב.

תפירת שמלות צנועות- תפירה אישית זו הדרך הבטוחה ליצור את השמלה המתאימה ביותר. בייחוד כאשר הדרישה היא שמלה צנועה. תפירה מאפשרה לדייק את השמלה לפי הטעם האשי, החל מבחירת הבד ועד ליצירת הגזרה הסופית. החיסרון בתפירה אישית זה הזמן הרב שלוקח לתפור אותה. היא לא תתאים למי שמחפשת שמלה באופן מיידי.

אם את מעוניינת בפתרון שיחסוך ממך תיקונים והתאמות, יאפשר לך ללבוש שמלות צנועות במבחר גזרות וצבעים מבלי להתפשר על האיכות. תוכלי לבקר באתר או באחד מהסניפים של ביאנקו נרו.

שם מחכה לך קולקציה עדכנית של שמלות צנועות לערב בעיצובים ייחודיים. המבחר של ביאנקו נרו יאפשר לך להתאים את הגזרה המחמיאה, הצבע הנכון והבד האהוב. למראה שלא יישכח.

כיף לראותך! כנס/י לאתר
שמלות יפות וצנועות

רוצה להיות ראשונה לדעת
על הדגמים והמבצעים הכי שווים?

הרשמי כאן עכשיו!